Раді бачити Вас, на офіційній сторінці львівського БТІ!

    

  Обласне комунальне підприємство Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та Експертної оцінки» засноване 20.09.1944 p., як Львівське міжміське бюро технічної інвентаризації. Ритмічно працювало у всі історичні епохи: Велику Вітчизняну війну, радянські часи та в роки Незалежної України. За весь цей час працівниками Підприємства зібрано безцінну інформацію про об’єкти нерухомого майна у Львові та області. Із різними проблемами до нас звертаються як мешканці області так і всі, без винятку, організації та підприємства.

     Підприємство обслуговує м.Львів, міста, села та селища чотирьох адміністративних районів Львівської області: Пустомитівського, Яворівського, Буського та частину Жовківського району .

     На даний час у штаті ОКП ЛОР «БТІ та ЕО» працюють висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи у даній сфері, сертифіковані інженери з технічної інвентаризації нерухомого майна, архітектори -проектанти.

     Для максимального забезпечення комфорту клієнтів проводяться щотижневі виїзні прийоми наших спеціалістів у районні центри області.

    Підприємство здійснює свою діяльність у відповідності до Статуту та чинного законодавства, має міцну матеріально-технічну базу, працює ритмічно, стабільно та якісно.

     Багаторічний досвід спеціалістів бюро технічної інвентаризації дозволяє надавати кваліфіковані консультації та поради клієнтам та замовникам бюро та забезпечувати при цьому захист персональних даних.

     Накопичені архівні матеріали, які зберігають інформацію про історію об’єктів стануть для Вас цікавим відкриттям. Інвентаризаційні матеріали на об’єкти нерухомості, які внесені в архітектурну спадщину ЮНЕСКО , дуже часто містять у собі переклади з польської мови, а інколи і матеріали націоналізації майна.

     OKП ЛОР «БТІ га ЕО» гарантує отримання замовниками якісної, виконаної вчасно у відповідності зі всіма нормативами технічної документації на об’єкти нерухомого майна.

     Працівниками столу замовлень Вам буде надана кваліфікована допомога при прийомі замовлень. Вас тут завжди чекають та раді бачити!!!

© Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки. 2013.
Договір оферти